Katarzyna77

Members
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Katarzyna77

 • Rank
  New Member
 1. Po pokazaniu się logo na iPhonie 6 Plus nic się nie dzieje, zostaje czarny ekran i nic poza tym. Czym to jest spowodowane?
 2. Czy jest możliwe kontrolowanie, czy chcę akurat pobrać nowe wydanie gazety, czy też nie? Niestety przy odpaleniu zawsze dostaję info, czy chcę pobrać i cokolwiek bym nie dała to zawsze jest pobierane.
 3. Czy to możliwe, abym na jednym koncie na iPadzie miała pełną full wersję aplikacji, a na iPhonie na tym samym koncie już nie?
 4. Apple TV 3 - czy jeszcze warto kupić?

  Pytanie do bardziej zaawansowanych. Czy waszym zdaniem warto jeszcze jest kupić Apple TV 3? Czy już bardziej skłaniać się do 4?
 5. Czy jest możliwość przesłania filmów na iPada bez użycia iTunes? Jeżeli tak, to w jaki sposób zrobić to najprościej? I najszybciej?
 6. Mam iPada Air 2 i właśnie kupiłam klawiaturę do gier Logitech BT. Czy jest możliwość wykorzystania tej klawiatury do gier?
 7. Jak zdalnie sterować iPada?

  Czy jest jakiś sposób na to, aby zdalnie sterować iPada? Nie chodzi mi tu o sterowanie iPadem
 8. Powiedzcie mi proszę, czy jest możliwe przywrócenie do starszej wersji snapchata? Gdzie mogę ją znaleźć? Jak ją pobrać i zamienić za obecną?
 9. Otóż problem jest taki, iż iPhone X strasznie przyciemnia i poszerza zdjęcia. Niezależnie od tego, czy jest ono wykonywane przednim, czy też tylnym aparatem.
 10. Działanie FaceID po wymianie ekranu

  Ktoś może mi powiedzieć, w jaki sposób Face ID działa, kiedy ekran w iPhonie zostanie wymieniony? Nie ma żadnych problemów?