Nina44

Members
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Nina44

 • Rank
  Newbie
 1. No właśnie. Zapraszam do dyskusji na temat tego, które aplikacje waszym zdaniem najwięcej zarobiły w czasach istnienia AppStore?
 2. Niestety mam tylko jeden filtr w Snapchacie, a wiem, że znajomi mają ich więcej... Ktoś ma pomysł jak to wytłumaczyć?
 3. Szukam na prawdę czegoś dobrego, a mianowicie antywirusa na iPhona XS. Zależy mi na skutecznej ochronie - program nie musi być darmowy.
 4. Orientujecie się, czy istnieje aplikacja, która pozwoliłaby na kupowanie polisy ubezpieczeniowej bez wchodzenia na MacBooka, czy laptopa?
 5. Aplikacja do radia na iPhona

  Szukam dobrej aplikacji radia na iPhone. Takiej, która nie będzie przerywać... Bo o taką wbrew pozorom bardzo ciężko.
 6. Jeżeli w AppStore są tylko najnowsze wersje to w jaki sposób można pobrać coś na starszy system? Jest jakieś archiwum, czy coś w tym rodzaju?
 7. Podobno istnieje coś takiego, tylko nie wiem, czy w połączeniu z Apple Watch, czy nie. Ktoś może pomóc w tej kwestii? Będę wdzięczna.
 8. Szukam aplikacji, która pozwoli mi na puszczanie nagrania podczas przeprowadzanej rozmowy telefonicznej. Istnieje w ogóle taka?
 9. Nie mogę odinstalować aplikacji, gdyż fizycznie jej po prostu nie widać. Przekopałam już pół iPhona i nie mogę sobie z tym poradzić. Proszę o pomoc.