ŁukaszMov

Members
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About ŁukaszMov

 • Rank
  New Member
 1. Powiedźcie mi proszę w jaki sposób najszybciej można przegrać wiadomości tekstowe z jednego iPhona na drugi? Potrzebuję szybkiego i skutecznego poradnika.
 2. iPhone 6 często gubi zasięg

  W iPhonie 6 zaczął występować problem z zasięgiem. Bardzo często pojawia się komunikat "Brak sieci" lub "Szukam". Potrzebny jest wtedy kilkakrotny reset...
 3. Powiedzcie mi proszę, co jest grane: zamiast daty wyświetla mi się poziom baterii. Jak to ustawić, żeby było poprawnie?
 4. Stworzyłam album zdjęć w iPhonie, ale chciałabym go usunąć. Problem w tym, że iTunes go nie widzi. Z poziomu telefonu też się nie da. Jak to najprościej zrobić?
 5. Czy jest jakiś sposób na odebranie połączenia inny niż stuknięcie palcem w ekran? Np bocznym przyciskiem lub powiedzenie do siri?
 6. Dual-sim i problem z połączeniami

  Czy u was normalnie działa Dual Sim w telefonie? U mnie czasem nie ma nawet informacji o nieodebranym połączeniu...
 7. Czy ktoś z was spotkał się z takim przypadkiem, aby iPhone 7 Plus szybko pozbywał się baterii? Czasem 1% spada w ciągu kilku sekund...
 8. Powiedźcie mi proszę, czy jest możliwość przełożenia płyty głównej z iPhona 8 do iPhona 7, czy to się nie nada?
 9. Niestety nie mogę pobrać żadnych aplikacji z appstore, ponieważ wyskakuje informacja o konieczności akceptacji warunków multimedialnych. Później pojawia się tylko biały ekran. Nie wiem co jest grane.
 10. Proszę powiedzcie mi, czy u Was też występuje problem z Internetem podczas rozmów telefonicznych?