WiktoriaXs

Members
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About WiktoriaXs

 • Rank
  New Member
 1. W iPhonie 6S okazało się iż przycisk Power słabo działa. Było już przedmuchiwane sprężonym powietrzem, ale pomogło to na kilka kliknięć. Szukam jakiegoś trwalszego rozwiązania.
 2. Stara bateria spuchła, a więc została wymieniona na nową. Niestety po tej wymianie iPhone w ogóle się nie włącza. Możliwe, że coś zostało uszkodzone?
 3. iPhone z elektromarketu

  Zapraszam do dyskusji na temat tego, czy opłaca się kupić iPhona z elektromarketu? Czy jest to aby na pewno bezpieczne? Ktoś kupował i się wypowie?
 4. Telefon to iPhone 8 Plus. Podczas słuchania muzyki ekran zaczyna drżeć. Może ktoś miał podobny problem i może coś podpowiedzieć dlaczego tak, a nie inaczej?
 5. Brak ikony aktywności na iPhonie

  Orientuje się ktoś, dlaczego nie mam na iPhonie ikony aktywności? System aktualny więc nie wiem, gdzie tkwi problem.
 6. Jeżeli ma się uszkodzony TouchID i wciąż pojawia się na ten temat komunikat to można go jakoś wyłączyć? Jeżeli tak, to jak? Bywa denerwujący..
 7. Szukam jak najmniej widocznego szkła hartowanego do iPhona 7 Plus. Cena tu nie gra roli. Może ktoś ma i podzieli się swoimi doświadczeniami?
 8. Chciałabym skasować notatki głosowe z dyktafonu, jednocześnie zachowując je jako BackUp w iCloudzie. Czy taka opcja jest możliwa?
 9. iPhone 7 nie chce się ładować

  Przeczyściłam już gniazdo ładowania i próbowałam również inną ładowarką. Ciągle to samo, iPhone 7 nie chce się ładować. Czy ratuje mnie tylko wymiana gniazda, bądź baterii?
 10. Problem to ciągła aktywacja usług iMessage, Facetime i iCloud, w wyniku której otrzymuję powiadomienie o możliwych opłatach i pożera mi kasę z konta. Nie mam już pomysłu, jak bym mogła sobie z tym poradzić.
 11. Początkowo kondycja tego sprzętu plasowała się na wysokim poziomie, teraz to jest dla mnie jakaś tragedia... Czy pozostaje mi jedynie wymiana, czy można jakoś ją jeszcze uratować?
 12. iPhone XS Max - brak zasięgu

  Czy da się wymusić sieć 2G w iPhonie XS Max? Bowiem w miejscach, gdzie jest sieć 2G iPhone w ogóle nie ma zasięgu.