Michalina05

Members
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Michalina05

 • Rank
  New Member
 1. Wyginający się iPhone 6

  Z tego co się orientuję to te aparaty chyba tak już mają i czas się z tym pogodzić. kiedyś był gdzieś cały artykuł o tym, jak znajdę to na pewno wstawię tutaj linka.
 2. iPhone 6 restart w kółko

  A próbowałeś może wrócić do ustawień fabrycznych? Wina może leżeć w płycie głównej, więc warto również się na tym skupić. W ostateczności ratuje Cię serwis.
 3. Rysowanie się ekranu w iPhone 7

  Jeżeli nie jesteś pewna jakości, to dobrym wyjściem będzie zakupienie przede wszystkim szkła hartowanego, no i etui. To na pewno pomoże Ci w utrzymaniu odpowiedniego wyglądu przez dłuższy czas. Warto dbać o takie drogie sprzęty.
 4. Słaba jakość rozmów w iPhonie 7

  Nie spotkałem się szczerze mówiąc z czymś takim. Pytanie: jaki aparat miałaś wcześniej? Może po prostu jeszcze się nie przyzwyczaiłaś do innej jakości?
 5. Czym się różni 8 od 7-mki?

  To pytanie z innej beczki: czy te wszystkie unowocześnienia są warte tego, aby zmienić aparat?
 6. Blokowanie nieznanych połączeń w iOS

  A czy patrzyłeś już w sklepie? Chyba było coś takiego, jak Face Time. Z tego co wiem możesz zablokować osobę, ale jeżeli zostawi Ci np. wiadomość na poczcie głosowej to i tak dostaniesz powiadomienie.
 7. Gra ' Złap kurczaka '

  Jedna z najlepszych. Szkoda, że musiałem zaprzestać wszelkich gier, ale niestety nie mam na nie kompletnie czasu. Polecam dla osób, które mają jego nadmiar
 8. Rozdzielenie kontaktów służbowych od prywatnych

  W niektórych aparatach wiem, że jest możliwość utworzenia grup użytkowników i w ten sposób można pogrupować, kto do czego należy. Nie wiem niestety, jak jest w iphonach.
 9. Brak możliwości archiwizacji iCloud

  Na początek wyłącz i włącz iPada, wyloguj się z iCloud i zaloguj ponownie. Jeżeli to już nie pomoże to spróbuj zadzwonić na infolinię Apple. Może tam coś będą w stanie Ci poradzić.
 10. Powiedzcie mi proszę, bo ta aplikacja została wybrana najlepszą bodajże zeszłego roku. Jak ją oceniacie? Czy rzeczywiście jest taka świetna? Czy jest warta uwagi?
 11. Jak wyczyścić iPhone 4?

  Musisz doprecyzować pytanie. Chcesz wyczyścić cały system, czy chciałabyś zostawić jakieś resztki danych?
 12. Pierwszy smartfon 4s

  Wszystko tak na prawdę jest kwestią indywidualną. Osobiście nie kupił bym nastolatkowi tego typu aparatu, ale świat się zmienia i coraz bardziej rozpieszczamy nasze dzieci. Jeżeli nie masz na co wydawać pieniędzy, to kup.
 13. Kopia zapasowa sms-ów

  Jest taki program, jak iBackupBot, niestety nie wiem, czy ona nada się również do zrobienia kopii zapasowej. Wiem, że z tego programu można wyciągnąć już zapisaną kopię, musisz sprawdzić, jak to dokładnie działa.