Sign in to follow this  
Pal

Jesteście zadowoleni ze swojego telefonu?

Recommended Posts

Pal    0

Tak, jak w temacie. Czy jesteście zadowoleni ze swojego iPhona? Czy może macie ochotę wymienić na nowszy model? 

anik21a    0

Ja mam iPhone'a 6 i jak narazie działa bez zarzutu. Jego funkcje pozwalają mi korzystać z tego wszystkiego, czego mi potrzeba. Ma dobry aparat, więc mogę uwieczniać za jego pomocą wszystko co dla mnie ważne. Co więcej, mam szybki dostęp do poczty, portali społecznościowych i stały kontakt z bliskimi. Oczywiście nie miała bym nic przeciwnik wymianie na nowszy model, bo lubię nowości, ale mój budżet mi na to nie pozwala :D

adamos    0

Potwierdzam iPhone 6 jest spoko, też miałem. Teraz używam iPhone 7 i jak naradzie nie mam mu nic do zarzucenia. Bateria trzyma mi dosyć długo, a to dla mnie ważne, bo ciągle jestem w drodze i telefon jest mi potrzebny.

adamos    0
58 minut temu, darek.jarek napisał:

Powiem szczerze, że jestem zadowolony. Mój Samsung Galaxy wytrzymał naprawdę sporo różnych sytuacji. To nieprawda co niektórzy ludzie mówią na temat smartfonów.

Bo to chyba zależy od rodzaju smartfona, jedne działają bez zarzutu, inne się ciągle psują.

justab    0

Miałam smartfona z systemem Android, to owszem miałam powody do narzekań. Przerzuciłam się na iPhone a i problemy się skończyły, bo śmiga bez zarzutu.

jagoda    0

Też kiedyś korzystałam z telefonu z Androidem, ale za radą kolegi przerzuciłam się na iPhone'a i przyznam, że to była dobra decyzja :)

misiek    0

Przede mną zmiana modelu na nowszy :) Szczerze mówiąc to już się nie mogę doczekać. Tylko nie wiem jaki iPhone wybrać

franka    0

Jestem szczęśliwą posiadaczką iPhone'a 7 i jestem z niego zadowolona. Spełnia dobrze swoje funkcje i jeszcze się nie zawiodłam. Nie mam w planach wymiany, ale gdybym dostała w prezencie nowszy model, to oczywiście przyjmę :P