Pal

Najbardziej wciągająca gra

Rekomendowane odpowiedzi

Pal    0

No właśnie. Jaka waszym zdaniem jest najbardziej wciągająca gra, jeżeli chodzi o aplikację na iPhone? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
anik21a    0

Jest wiele fajnych i godnych uwagi gier na iPhone. Osobiście uwielbiam kultowego wężyka, zawsze wracam do tej gierki i wraz ze zmianą telefonu szukam odpowiednich aplikacji. Teraz moją ''obsesją'' jest Snake vs Block, spędzam przy tej grze każdą wolną chwilę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adamos    0

Rzadko kiedy mam czas na gry, ale w swoim iPhonie zawsze mam ze 2-3 gierki. W tej chwili testuję między innym PinOut i Powertris. Pierwsza gierka nawiązuje do peintballa, druga to połączenie tetris i pipemanii. Całkiem przyjemnie się w to gra.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
darek.jarek    0

Powiem szczerze, że mnie żadna gra nie wciągnęła. Być może związane jest to z tym, że nie należę do fanów grania w gry. Można powiedzieć, że skupiam się na innych rzeczach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kronik999    0

Można powiedzieć, że w pewnym sensie mam podobnie. Mnie wciągają wszystkie gry związane ze strzelaniem. Do sportowych nic nie mam. ale to nie to samo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
adamos    0

Też gram w Tower :) Jeśli chodzi o gry sportowe, to całkowicie nie dla mnie, wolę akcje, samochodówki i strzelanki. W sumie to wszystkiego po trochu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
justab    0

A gra ktoś w Scale? Moja siostra miała tą grę na Androidzie, poszukałam jej w wersji na iPhone i teraz jak wchód że zagrać raz, to spędza przy niej minimum godzinę. Wciąga i to bardzo, ale lekko i przyjemnie się gra :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
martulka    0

Ja uwielbiam gry :) Zawsze chętnie testuję nowości, przez co często zarywam noce, bo w ciągu dnia nie mam zbytnio czasu na granie. Grałam w Tower, faktycznie super. Scale jeszcze nie testowałam, ale chętnie sprawdzę o co w tym chodzi :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
anik21a    0
Dnia Saturday, July 15, 2017 o 16:17, PanSamotny napisał:

Tower :) jest spoko :)

O coś nowego dla mnie do sprawdzenia, bo wcześniej nie znałam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta